Open Ai CHAT GPT-4 Tanıtılıyor - Eduvit
Eduvit

Open Ai CHAT GPT-4 Tanıtılıyor

2023-03-14 10:35:11

Open Ai  Chat GPT-4 Sisteminin Tanıtımını yapıyor.

Aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz

https://www.youtube.com/live/outcGtbnMuQ?feature=share

En yetenekli modelimiz olan GPT-4'ü yarattık. Bugün API kullanıcılarına sunmaya başlıyoruz.
GPT-4'ün canlı bir demosu için lütfen bugün 14 Mart saat 13:00 PDT'de bize katılın .

GPT-4 Hakkında
GPT-4, daha geniş genel bilgisi ve gelişmiş muhakeme yetenekleri sayesinde zor sorunları daha büyük bir doğrulukla çözebilir.


Daha fazla bilgi edinebilirsiniz:

Kullanılabilirlik

  • API Bekleme Listesi : GPT-3.5-turbo ile aynı ChatCompletions API'sini kullanan GPT-4 API'sine hız sınırlı erişim elde etmek için lütfen bekleme listemize kaydolun. Bugün bazı geliştiricileri davet etmeye başlayacağız ve kapasite ile talebi dengelemek için kullanılabilirliği ve oran sınırlarını kademeli olarak artıracağız.
  • Öncelikli Erişim: Geliştiriciler , modeli herkes için geliştirmemize yardımcı olacak birleştirilen OpenAI Değerlendirmelerine model değerlendirmelerine katkıda bulunmak için GPT-4'e öncelikli API erişimi alabilir .
  • ChatGPT Plus: ChatGPT Plus aboneleri , dinamik olarak ayarlanmış bir kullanım sınırıyla chat.openai.com'da GPT-4 erişimine sahip olacak . Kapasitenin ciddi şekilde kısıtlanmasını bekliyoruz, bu nedenle kullanım sınırı talebe ve sistem performansına bağlı olacaktır. API erişimi yine de bekleme listesi aracılığıyla olacaktır.

API Fiyatlandırması
8K içerik pencereli (yaklaşık 13 sayfalık metin) gpt-4 , 1K istem belirteci başına 0,03 USD ve 1K tamamlama jetonu başına 0,06 USD'ye mal olacaktır. 32K bağlam pencereli (yaklaşık 52 sayfalık metin) gpt-4-32k , 1K bilgi istemi jetonu başına 0,06 USD ve 1K tamamlama jetonu başına 0,12 USD'ye mal olacaktır.Canlı yayın
Bugün saat 13:00 PDT'de Greg Brockman'ın (OpenAI'nin kurucu ortağı ve Başkanı) GPT-4'ün yeteneklerini ve OpenAI API ile oluşturmanın geleceğini sergileyeceği canlı bir GPT-4 demosu için lütfen bize katılın .

—OpenAI ekibi

❤️ paylaşabilirsin

Benzer Makaleler