ExoClick Nedir - Eduvit
Eduvit

ExoClick Nedir

2023-01-02 15:36:33
ExoClick Nedir?

ExoClick, yüksek performanslı reklam platformu olan Dünyanın En Büyük Yerli Reklam Ağı'dır. Çevrimiçi pazarlama, online satış ve pazarlama gücü sağlamak için müşterinin hedef kitlelerine ulaşmasını destekleyen bir platformdur. ExoClick, müşterilere özelleştirilmiş, hedeflenmiş reklam avantajları sunar; Bu, tıklamaların potansiyel müşterileri, satışları ve gelirleri arttıran etkili reklam yürütmeyi destekler.

ExoClick, çeşitli ülkelerden ve sektörlerden milyonlarca müşteriye erişim sağlamak için kullanılan yüzlerce web sitesi, web sayfası ve çevrimiçi cihazda reklam vermeyi kolaylaştırır. Sistem, tıklamalardan maliyet-etkinlik oranı ve tıklamaların kalitesinde değişiklikler yapabilmeyi sağlayan analitik ve raporlama aracına sahiptir. Bu, kullanıcı için özelleştirilmiş durumlarda daha iyi sonuçlar elde etmek için reklam kampanyalarının seviyesini belirlemeyi kolaylaştırır.

ExoClick, müşterilerine diledikleri cihaza ve coğrafyaya özelleştirilmiş reklam verenleri, tıklamaların kalitesini arttırma ve müşterilerinin hedef kitlelerinin bilgilerine erişme fırsatı sunar.

  • Müşterilerine yüksek performanslı reklam platformu sunar.
  • Hedeflenmiş reklam avantajları sunar.
  • Ülkelerden ve sektörlerden milyonlarca müşteriye erişim sağlar.
  • Analitik ve raporlama aracına sahiptir.
  • Kullanıcılara cihaza ve coğrafyaya özelleştirilmiş reklam verenler sunar.
  • Tıklamaların kalitesini arttırma ve kullanıcılara hedef kitle bilgilerine erişim sunar.

❤️ paylaşabilirsin

Benzer Makaleler